Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Luty 2024

Luty 2024

Zajęcia z szydełkowania prowadzone przez Panią Kasię cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród naszych uczniów. Niektórzy z nich są tak zaawansowani, że sami czytają i rozszyfrowują instrukcje wykonania kolejnych ciekawych projektów. W ostatnim czasie uczniowie wykonali przepiękne kurki oraz podkładki związane z motywami świąt wielkanocnych - zajączki, kurczaczki, osłonki na jajka itp. Na zajęciach wykorzystywane są włóczki i szydełka zakupione w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

#LaboratoriaPrzyszłości  #MEiN #CentrumGovTech #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #naukapoprzezzabawę #integracja

Wytworzono:2024-03-28 20:54przez:
Opublikowano:2024-03-12 21:49przez: Redaktor SP21