Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Opowiem ci ciekawą historię

Opowiem ci ciekawą historię

Uczeń klasy VI naszej szkoły Kacper Matuszczak został laureatem II Wojewódzkiego Konkursu Mickiewiczowskiego pod honorowym patronatem Prezydenta Bytomia w Konkursie literackim – „Opowiem ci ciekawą historię”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 9 im. Adama Mickiewicza w Bytomiu. Kacper otrzymał wyróżnienie za opowiadanie pt. „Zjawa znad Świtezi”, które napisał pod opieką pani Edyty Kamińskiej prowadzącej w klasie VI innowację pedagogiczną pt. „Opowieści dziwnej treści – ćwiczenia w twórczym pisaniu”.

Tekst: E. Kamińska

Wytworzono:2024-04-17 21:25przez: