Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Piknik Strzelecki

Piknik Strzelecki

W piątek 26 kwietnia na terenie OSP Jeleń odbył się Piknik Strzelecki 2024, na który zaprosił ZM LOK Jaworzno. Nasi uczniowie w składzie Kamil Kaczka, Ksawery Patrzylas i Filip Tyrna z klasy 7 wraz z wychowawcą, już po raz drugi wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Na początku musieli wykazać się wiedzą w konkursie EUREKA LOK – JA TO WIEM im. ANNY SOKÓŁ oraz wiedzy ogólnej „Straż Pożarna”. Następnie wzięli udział w zawodach strzeleckich z broni pneumatycznej (10m, karabin pneumatyczny), z broni laserowej oraz konkursie rzucania rzutką ratowniczą. Wyniki końcowe przedstawiają się następująco: I miejsce drużynowo w PIKNIKU STRZELECKIM LOK, I miejsce indywidualnie Kamil Kaczka w PIKNIKU STRZELECKIM LOK, 1 miejsce drużynowo w konkursie strzeleckim z broni pneumatycznej, 2 miejsce indywidualnie Filip Tyrna również w konkursie strzeleckim z broni pneumatycznej. Uczniowie za zdobyte miejsca w klasyfikacji indywidualnej lub zespołowej otrzymali puchary, dyplomy i nagrody.

Tekst: A. Zwolińska

Link do opisu LOK