V Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa
22 czerwca 2026
Uczennica klasy VIII naszej szkoły została laureatką II miejsca V Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej – Konkursu Wiedzy o Powietrzu i Zmianach Klimatu. Organizatorem konkursu była Edukacyjna Sieć Antysmogowa w ramach NASK – PIB.
Nikoli składamy gratulacje!
Tekst: U. Cięciel
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-22 13:20 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-22 13:20 | przez: Redaktor SP21 |
| Podmiot udostępniający: | Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie | |
| Odwiedziny: | 0 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.
