Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - „Świąteczna paczka” dla wspólnoty Betlejem

„Świąteczna paczka” dla wspólnoty Betlejem

15 grudnia przedstawiciele naszej szkoły udali się do Wspólnoty Betlejem, aby przekazać„świąteczną paczkę”, zebraną przez rodziców i uczniów naszej szkoły. Na na początku zostali ciepło przywitani przez księdza Mirosława Toszę, a następnie zostali oprowadzeni po domu, w którym nie tylko mieszkają, ale również pracują podopieczni księdza Mirka. Wszyscy byli bardzo wzruszeni i wdzięczni za okazane wsparcie, dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom i pracownikom Szkoły Podstawowej nr 21 za okazane serce i udział w zbiórce. DZIĘKUJEMY.

Wytworzono:2018-04-19 20:09przez:
Opublikowano:2017-12-18 00:00przez: