Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

W związku z Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania wszystkie klasy o tej samej godzinie rozpoczęły czytanie wybranych fragmentów prozy. Prezentowane lektury były dostosowane do wieku odbiorców. Natomiast dla uczniów kl. I i II starsze koleżanki przygotowały niespodziankę, a mianowicie głośnemu czytaniu opowiadania o przygodach Jeża Jerzyka towarzyszył teatrzyk, w którym występowały maskotki z Gangu Słodziaków. Włączyliśmy się w ten sposób w akcję konkurs pt. „Szkolne przygody Gangu Słodziaków”. Przedstawienie sprawiło radość nie tylko widzom, ale również wykonawcom. Uśmiechy na buziach dzieci utwierdziły nas w przekonaniu, że warto zachęcać do głośnego czytania.

Wytworzono:2018-09-28 19:09przez:
Opublikowano:2018-09-28 00:00przez: