Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

"Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"

W naszej szkole w ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania uczniowie klas gimnazjalnych przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek "Teatrzyk Gangu Słodziaków". Teatrzyk został stworzony z kartonowego pudła, które za sprawą dekoracji przeistoczyło się w leśną polanę. Gimnazjaliści wykorzystali maskotki Słodziaków - stały się one aktorami na naszej scenie. Przedstawienie odbywało się przy głośnym czytaniu opowiadań z książki "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków " Renaty Piątkowskiej. W tym dniu dzieci z klasy pierwszej i drugiej zostały poproszone o przyniesienie swoich maskotek Słodziaków. Z zapartym tchem, ściskając słodziaki, oglądały przedstawienie. 
W akcji Głośnego Czytania brały udział wszystkie klasy z naszej szkoły, jednakże Czytanie ze Słodziakami zostało zaprezentowane najmłodszym uczestnikom akcji.

W ramach konkursu "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" uczniowie klasy II przygotowali dalsze losy Słodziaków w formie komiksu.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2018-10-22 18:54przez:
Opublikowano:2018-10-22 00:00przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:1500

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.