Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Międzyszkolny konkurs „Bajeczna bombka choinkowa” rozstrzygnięty.

Międzyszkolny konkurs „Bajeczna bombka choinkowa” rozstrzygnięty.

Na konkurs nadesłano 31 prac uczniów klas I – III z 5 szkół podstawowych naszego miasta. Wszystkie prace spełniały warunki konkursu. Były  wykonane z zastosowaniem  różnych technik, pomysłowe i bardzo staranne. Komisja oceniająca miała trudne zadanie, udało się jednak wyłonić laureatów konkursu.

Oto oni:

I miejsce – Kamila Piecka SP 20,

II miejsce – Natalia Bielicka SP 12 i Amelia Obiała SP21,

III miejsce – Julia Bycina SP 22 i Lena Rosa SP 14.

Wszystkie prace konkursowe można oglądać na ekspozycji w korytarzu szkolnym.

Serdecznie dziękujemy Wydziałowi Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie za współudział w ufundowaniu nagród dla uczestników konkursu.

Wytworzono:2018-12-18 11:38przez:
Opublikowano:2018-12-18 00:00przez: