Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Świąteczna zbiórka dla bezdomnych osób

Świąteczna zbiórka dla bezdomnych osób

Z całego serca dziękujemy uczniom i ich rodzicom, którzy odpowiedzieli na apel naszego Szkolnego Koła Wolontariatu i przyłączyli się do zbiórki rzeczy dla osób bezdomnych ze schroniska w Jaworznie.
W tak krótkim czasie udało się zebrać: cukier 9 kg, konserwy 36 szt, herbata 6 szt, kawa 3 szt, czekolada 2 szt, szampon 7 szt, mydło 50 szt, płyn do kąpieli 1 szt, żel pod prysznic 3 szt, płyn do naczyń 2 szt, mleczko do czyszczenia 2 szt, płyn do podłogi 1 szt, pasta do zębów 4 szt, maszynka do golenia 4 szt, żel do golenia 1 szt, ręczniki 11 szt, dezodorant 2 szt, ścierki uniwersalne 10 szt, chusteczki higieniczne 10 szt, koc 1 szt.

Dziś w przededniu wigilii Bożego Narodzenia wszystkie zebrane produkty zostały przekazane do schroniska. Bardzo się cieszymy, że jesteśmy #RazemNaŚwięta Dziękujemy!

Wytworzono:2018-12-21 21:51przez:
Opublikowano:2018-12-21 00:00przez: