WOŚP

W minioną niedzielę, 13 stycznia 2019r. grupa uczniów naszej szkoły, za zgodą swoich rodziców, uczestniczyła w 27 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po odebraniu puszek, identyfikatorów i serduszek, od wczesnych godzin porannych kwestowali w Jeleniu.  Pomimo mroźnej aury, mieszkańcy licznie podchodzili do wolontariuszy, aby wrzucić pieniądze do puszek. Po południu uczniowie udali się do centrum handlowego Galena gdzie odbywał się finał WOŚP  i oddali puszki z pieniędzmi. Uczniowie bardzo się cieszyli, że mogli wziąć udział w tak wielkim wydarzeniu.

Wytworzono:2019-01-15 20:28przez:
Opublikowano:2019-01-14 00:00przez: