Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Konkursy 2017/2018

Konkursy 2017/2018

1. III miejsce drużynowo w V Międzyszkolnym Konkursie Zawodoznawczym w SP4.

2. I miejsce indywidualnie  na szczeblu dekanalnym w Konkursie Wiedzy Biblijnej -  Ewangelia według św. Marka

3. II miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek dla solistów.

4. I miejsce w XXIII Konkursie Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych –  diecezjaetaplny.

5. II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim z Języka Angielskiego.

6. Wyróżnienie Diecezjalnym Konkurs Kolęd i Pastorałek.

7. III miejsce w drużynowym konkursie matematycznym  podczas obchodów "Świeta Matematyki" w ZSP nr 2 w Jaworznie.

8. Wyróżnienie w  VII Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej „Jaworek 2018”.

9. III miejsce w swojej kategorii wiekowej w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Pilecki - oblicza bohaterstwa".

10. Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim - organizator SP20.

11. III miejsce w I Międzyszkolny Konkurs Recytacji i Pieśni Patriotycznej dla klas I-III - organizator SP4.

Wytworzono:2017-10-19 20:00przez:
Opublikowano:2017-10-19 00:00przez: