Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to już w naszej szkole tradycja. O tym, że czytanie pozytywnie wpływa na rozwój dzieci, nie trzeba nikogo przekonywać, dlatego wszyscy chętnie włączyli się w akcję – czytaliśmy w każdej klasie. Dodatkowo uczniowie klas I-III wzięli udział w II edycji konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. Przygotowali piękne dekoracje, brali udział w zajęciach ze Słodziakami oraz wysłuchali głośnego czytania w wykonaniu uczennic klasy 8. Od dzisiaj również przez 21 dni czytają ze słodziakami w domu i w szkole.

Wytworzono:2019-09-30 18:59przez:
Opublikowano:2019-09-30 00:00przez: