Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Spotkanie autorskie z pisarką bajek dla dzieci.

Spotkanie autorskie z pisarką bajek dla dzieci.

Dziś w murach naszej szkoły gościliśmy lokalną pisarkę bajek dla dzieci Panią Irenę Skulich - Filipek. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej oraz klasa 5. Wysłuchaliśmy pięknych bajek o różnej tematyce, a z każdej płynęła ważna dla nas nauka. Dowiedzieliśmy się skąd Pani Irena czerpie inspiracje do swoich utworów oraz jak została pisarką.  Dzisiejsze spotkanie to realizacja jednego z celów jaki sobie wyznaczyliśmy przystępując do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Bardzo dziękujemy pani Irenie za przybycie i poświęcony nam czas.

Wytworzono:2019-11-20 17:04przez:
Opublikowano:2019-11-20 00:00przez: