Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Tydzień Życzliwości – dzień IV

Tydzień Życzliwości – dzień IV

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości. To święto pozytywnych emocji, dobrych uczynków i urodziny krasnala Życzliwka.

Z tej okazji uczniowie naszej szkoły tworzyli klasowe Kodeksy Życzliwości, które były bardzo pomysłowe, kreatywne i w różnej postaci np.latawce. Prace te zostały zaprezentowane na korytarzach szkolnych.

Każda klasa wybierała klasowego Króla/Królową Życzliwości – wybrana osoba otrzymała „Order życzliwości”. Uczniowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali gazetkę tematyczną. Miłą niespodzianką był koncert życzeń od nauczycieli dla uczniów.

Pani pedagog rozdawała życzenia na kolorowych karteczkach oraz prowadziła wesołe rozmowy wypisując recepty życzliwości ;)

Nauczyciele również włączyli się w naszą akcję – wpisując w tym dniu pozytywne uwagi.

Uczniowie klas młodszych realizowali tematy z wychowawcami: kl.I-III "Mam tę moc, masz i ty" jak również " Podróż w nieznane" w ramach akcji "KLUB KUMPLI – bądź kumplem, nie dokuczaj" Cartoon Network.

To był bardzo ŻYCZLIWY dzień, oby takich więcej :)

Wytworzono:2019-11-21 20:33przez:
Opublikowano:2019-11-21 00:00przez: