Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Badanie słuchu

Badanie słuchu

W dniach 4 i 9 grudnia br. uczniowie kl. I uczestniczyli w przesiewowym badaniu słuchu, które zostało przeprowadzone przez specjalistów Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Jaworznie. Badanie to ma duże znaczenie dla przyszłości dzieci - wczesne wykrycie zaburzeń słuchu umożliwia efektywne wdrożenie odpowiednich działań leczniczych, rehabilitacyjnych oraz profilaktycznych, które prowadzą do złagodzenia lub usunięcia różnego rodzaju zaburzeń i dysfunkcji, a tym samym do stworzenia wszystkim dzieciom równych szans edukacyjnych. Takie badanie słuchu u uczniów klas I wykonywane jest w naszej szkole co roku.

Wytworzono:2019-12-10 18:28przez:
Opublikowano:2019-12-10 00:00przez: