Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - "Żona dla księcia Jakuba"

"Żona dla księcia Jakuba"

13 i 14 lutego upłynęły w naszej szkole pod hasłem miłości.

W dniu 13 lutego uczniowie klasy III i klasy V przedstawili spektakl teatralny "Żona dla księcia Jakuba" dla swoich babć i dziadków, a dziś ten sam spektakl obejrzały przedszkolaki z PM19 w Jaworznie.

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole zawsze obchodzimy hucznie, więc i w tym razem, nie mogło być inaczej.  Nasi mali aktorzy wcielili się w postacie z wielu znanych wszystkim bajek, w których myślą przewodnią jest miłość, bądź jej poszukiwania. Wspaniała gra aktorska, piękne kostiumy, muzyka i barwna sceneria, wzbudziła wśród zaproszonych gości wiele wspaniałych emocji, a wrażenia pozostaną na długo w ich pamięci.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów,  rekwizytów, słodkiego poczęstunku dla babć i dziadków oraz wszystkim osobom i instytucjom, które użyczyły nam rekwizytów do przedstawienia.

Wytworzono:2020-02-14 12:55przez:
Opublikowano:2020-02-14 00:00przez: