Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - „Każdy jest kowalem swojego losu” – Trzymaj Formę, NIE PAL!

„Każdy jest kowalem swojego losu” – Trzymaj Formę, NIE PAL!

Uczniowie klasy VI w ramach ramach realizacji zadań szkolnego programu wychowawczo – profilaktycznego oraz innowacji pedagogicznej „Magia teatru” przygotowali scenkę „Sąd nad Papierosem”. Społeczność szkolna miała okazje zasiąść w ławach obserwatorów podczas procesu sądowego nad papierosem i e-papierosem. Uczniowie wysłuchali wypowiedzi zaproszonych świadków, którzy przedstawili, jakie są skutki palenia papierosów i e-papierosów. Mamy nadzieję, że to będzie lekcja, którą nasi uczniowie zapamiętają na długo.

Wytworzono:2020-02-27 21:05przez:
Opublikowano:2020-02-27 00:00przez: