Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Światowy Dzień Jabłka

Światowy Dzień Jabłka

28 września obchodziliśmy w naszej szkole  "Światowy Dzień Jabłka". Samorząd Uczniowski oraz świetlica szkolna przygotowali z tej okazji wystawę, której tematem przewodnim było „jabłko”. Najmłodsi uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonali prace plastyczne, wykorzystujące różne techniki tworzenia z papieru i nie tylko. Ostateczne efekty tych działań można było podziwiać m. in. na ozdobionej przez nich jabłoni, stojącej w owocowym sadzie. Pozostała część społeczności szkolnej również włączyła się w obchody „Światowego Dnia Jabłka”. Uczniowie przynieśli w tym dniu pyszne i zdrowe „jabłkowe” przekąski.

Tekst: Opiekunowie SU

Wytworzono:2021-10-02 19:55przez: