Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada i to właśnie tego dnia nasza szkoła zamieniła się w niezwykłą krainę bajkowych postaci. Przebrani uczniowie chętnie prezentowali swoje stroje oraz w ciekawy sposób opowiadali o postaci, w którą się wcielili. Rozwiązywali także zagadki dotyczące postaci z bajek, a Kuba z klasy 8 w przebraniu Kłapouchego przeczytał swoim młodszym kolegom i koleżankom bajkę pt. "Kot w butach". Na koniec do biblioteki zawitały postacie, które chętnie zapozowały z książką, w której grają "główną rolę".

Tekst: opiekunowie biblioteki

Wytworzono:2021-11-07 18:57przez: