Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - „Śmieci?! Kto to widział?!"

„Śmieci?! Kto to widział?!"

Kolejny powód do dumy!
Tym razem klasa 5 została laureatem konkursu "Drugie życie śmieci".
Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy, która pokazuje jak w kreatywny i oryginalny sposób można wykorzystać odpady. Konkurs przygotowany został w ramach kampanii „Śmieci?! Kto to widział?!" realizowanej przez Tatrzański Park Narodowy dofinansowanej ze środków Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Klasa 5 znalazła się wśród pięćdziesięciu laureatów z całej Polski i w nagrodę otrzymała oczyszczacz powietrza.
Mamy nadzieję, że już teraz wszystkie wirusy będą się trzymać z daleka od naszych piątoklasistów.
Dziękujemy Pani Anecie za pomoc w kwestiach organizacyjnych.

Wytworzono:2021-12-08 16:31przez:
Opublikowano:2021-12-08 00:00przez: