Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Z wizytą w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jeleniu

Z wizytą w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jeleniu

Dzisiaj uczniowie klasy 4 i 5 odwiedzili Filię MBP w Jaworznie Jeleniu. Pani Ania zaprosiła nas na multimedialną lekcję biblioteczną. Dotyczyła ona lektury szkolnej "Chłopcy z Placu Broni". Po przedstawionej w bardzo ciekawy sposób prezentacji, Pani bibliotekarka przygotowała dla naszych uczniów test wiedzy z omawianej lektury, rebusy oraz kartę pracy z krzyżówką i zadaniem matematycznym. Lekcja bardzo podobała się naszym uczniom. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, obiecujemy, że nie było to nasze ostatnie spotkanie z Panią.

Tekst: A. Zwolińska

Wytworzono:2022-03-11 22:12przez: