Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień bez plecaka

Dzień bez plecaka

Takie akcje Samorządu Uczniowskiego to my lubimy!

W poniedziałek – 14 marca w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ BEZ PLECAKA. Pomysłowość uczniów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Nasi uczniowie zdali egzamin z kreatywności i z humorem odpowiedzieli na akcję zaproponowaną przez Samorząd. Tego dnia należało zamienić tradycyjny plecak na inne nosidła – kosze, walizki, wózki, taczki, skrzynki na narzędzia, siatki, worki, pojawiła się także szydełkowa bluzka, miska, a nawet sieć rybacka. Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka nie zwalniało z posiadania wszystkich potrzebnych tego dnia rzeczy. Niektórym trochę ciężko było się poruszać po szkole z niestandardowym "pojemnikiem" na przybory i książki, na szczęście to tylko jeden dzień. Każdy uczeń, który brał udział w tej akcji został nagrodzony lizakiem. Cieszymy się, że tak wielu chętnych wzięło udział w zabawie, a było ich aż 101.

Tekst: Opiekun SU

Wytworzono:2022-03-15 08:51przez: