Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - „Czytanie jest w modzie”

„Czytanie jest w modzie”

W piątek, w naszej bibliotece odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Głośnego Czytania „Czytanie jest w modzie” 7. edycja „Czytelnika się urzeka”. Konkurs adresowany był do uczniów klas 5-8 szkół podstawowych, a uczestnicy czytali fragment książki Antoine'a de Saint-Exupéry „Mały Książę”. Wyniki podamy wkrótce. To kolejna inicjatywa naszej biblioteki, która ma na celu rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Dziękujemy p. Kamińskiej za współpracę.

Tekst: Opiekunowie biblioteki

Wytworzono:2022-03-28 18:30przez: