Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Pustej Klasy

Dzień Pustej Klasy

W tym roku spotkaliśmy się pod chmurką włączając się do akcji Dzień Pustej Klasy - tego dnia wszystkie ławki w szkole były puste. To była okazja, aby dzieci i młodzież spędzili ze sobą czas na zabawie i rozmowach, ale również zdobywali wiedzę w inny sposób na łonie natury, poprzez obserwacje przyrody #dzienpustejklasy2022 . W tym dniu zostały realizowane zadania programu wychowawczo – profilaktycznego „Trzymaj Formę” oraz „Bieg po zdrowie”. Obyło się szkolne „Śniadanie na trawie”, uczniowie świetnie się bawili – miło było słyszeć, że to najlepszy dzień w roku szkolnym.

Tekst: A. Gierek

Wytworzono:2022-06-20 12:50przez: