Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Edukacji Narodowej

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Dzień Edukacji Narodowej

To właśnie dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość zaproszeni zostali emerytowani pracownicy szkoły. Akademię w formie gali oscarowej przygotował Samorząd Uczniowski, który przyznał pracownikom szkoły Oscary w 16 kategoriach. Galę uświetniły występy młodszych i starszych uczniów, którzy pięknie śpiewali i recytowali dla swoich nauczycieli. Uczniowie klasy drugiej wystąpili z piosenką „Nauczyciel mądra głowa”, a uczennice klasy piątej przepięknie wyśpiewały piosenki „Z naszymi marzeniami” oraz „Na wędrówkę”. Nasi najmłodsi uczniowie z klas I – III wystąpili z okolicznościowymi wierszami, a szóstoklasiści zaprezentowali edukacyjne dowcipy. Galę brawurowo prowadziła para wspaniałych konferansjerów: Amelia Baran  z klasy VIII oraz Jakub Grabowski – uczeń klasy VI.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przybyli na dzisiejszy apel i swoją obecnością podziękowali nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły, za ich trudną pracę każdego dnia roku szkolnego.

Tekst: opiekun SU - Elżbieta Proksa

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-10-14 18:18przez:
Opublikowano:2022-10-14 21:39przez: Redaktor SP21
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:888

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.