Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Konkursy

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Konkursy

Artykuły

 • "Profesja moich bliskich"

  Podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Karier 2019 został ogłoszony szkolny konkurs dla uczniów kl.I-III "Profesja moich bliskich". Dzisiaj pani dyrektor oraz doradca zawodowy wręczyły nagrody naszym uczniom:

  I miejsce - Aleksander Gąsiorowski kl. I

  II miejsce - Alicja Strugaru kl.II

  III miejsce - Martyna Parzyk kl.III

  Wyróżnienie: Klaudia Proniuk kl.III oraz Emilia Kus kl.I.

   Wszystkie prace były bardzo piękne i ciekawe. Bardzo dziękujemy uczniom za zaangażowanie,

  Czytaj Więcej o: "Profesja moich bliskich"
 • "Technika wokół nas"

  Dzisiaj reprezentująca naszą szkołę trzyosobowa drużyna w składzie - Marcin, Kacper i Krzysiek zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Technicznym "Technika wokół nas". Organizatorem konkursu było Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. Zadania, jakie czekały na uczestników konkursu, zawierały się w zakresie podstaw mechaniki, ręcznej obróbki materiałów, mechaniki pojazdów samochodowych, elektroniki, elektryki, metrologii i robót budowlanych.  Oceniając wykonanie zadania, komisja skupiała się na przestrzeganiu przepisów BHP, dokładności wykonywania pomiarów (mechanicznych, elektrycznych), umiejętności i techniki wykorzystania narzędzi, uzyskanego efektu pracy oraz jakości i estetyki wykonania zadania. Cieszymy się z sukcesu naszych uczniów i życzymy kolejnych. Mamy także nadzieję, że udział w dzisiejszym konkursie pozwoli im na łatwiejszy wybór dalszej drogi kształcenia, która już niebawem przed nimi.  

  Czytaj Więcej o: "Technika wokół nas"

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2019-05-14 13:33przez:
Opublikowano:2019-05-14 00:00przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:2860

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.