Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rok szkolny 2020/2021

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Rok szkolny 2020/2021

Artykuły

 • "Stare klucze dla Budzika"

   
  "Stare klucze dla Budzika" to akcja na rzecz Fundacji "Akogo" Ewy Błaszczyk, w której zbieraliśmy właśnie stare i niepotrzebne klucze. W poniedziałek przekazaliśmy je organizatorce akcji na terenie miasta Jaworzna  - Pani Katarzynie Roczkalskiej. Trochę ich było, bo ponad 9 kg.  Teraz Pani Katarzyna przekaże je  do punktu zbiórki - Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Będzin na stadionie OSiR-uw.
  Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji i zapraszamy już do kolejnej. 
   
  Tym razem przez cały maj zbieramy zużyte baterie i stare niepotrzebne zegarki tarczowe. Więcej o akcji pod linkiem  >>>>   zbieramtowszkole.pl
  Czytaj Więcej o: "Stare klucze dla Budzika"
 • Słodycze dla seniora

  Szkolne Koło Wolontariatu "Szlachetne Serca" wraz z SU i Panią Agnieszką zorganizowało zbiórkę słodyczy dla podopiecznych Domu Seniora "Jesień na letniej".

  Wraz z paczkami, w których oprócz słodyczy była również kawa, herbata, kartki z życzeniami, a także "kubek babci" lub "kubek dziadka"  został przekazany film z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

  Seniorzy byli bardzo wzruszeni z otrzymanych upominków i dedykowanych życzeń.

  Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom oraz pracownikom szkoły za przyłączenie się do tej szlachetnej akcji.

  Seniorom życzymy dużo, dużo zdrowia.

  Czytaj Więcej o: Słodycze dla seniora
 • Z wizytą w schronisku

  W ubiegły piątek nasza uczennica Milena z kl. 6 ze Szkolnego Koła Wolontariatu "Pomocne Serca z SP 21" odwiedziła schronisko dla bezdomnych zwierząt w Oświęcimiu i przekazała zebrane przez szkołę dary. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie, wsparli naszą akcję.

  Czytaj Więcej o: Z wizytą w schronisku
 • Dzień Szpilek

  II Ogólnopolski Dzień Szpilek: Załóż szpilki i pomagaj dzieciom chorym na raka! Większość kobiet je kocha i uważa za nieodzowny element swojej garderoby. 25 września świętujemy Dzień Szpilek, dlatego dzisiaj na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego nauczycielki naszej szkoły, z Panią Dyrektor na czele chętnie wzięły udział w szpilkowej akcji. Oprócz tego, że jest to okazja do założenia butów z wysokim obcasem, to dodatkowo można pomóc dzieciakom chorym na raka.
  Czytaj Więcej o: Dzień Szpilek

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-08-20 22:40przez:
Opublikowano:2020-08-20 00:00przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:2061

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.