Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Jasełka

Jasełka

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był dniem szczególnym, a mianowicie dzisiaj odbyła się premiera Jasełek w wykonaniu uczniów klasy I, IV i VII SP 21 oraz uczniów kl. II i III gimnazjum. Przedstawienie – fantastyczne, gra aktorska – rewelacyjna, śpiew – jak zawsze znakomity na dodatek po raz pierwszy uatrakcyjniony grą na skrzypcach, dekoracja – jak widać na zdjęciach perfekcyjna. Całość przygotowana przez księdza Mariusz, któremu bardzo dziękujemy za dzisiejsze przeżycia.
Po Jasełkach odyły się tradycyjnie już wigilie klasowe.

Wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć Jasełka już dziś zapraszamy w dniu 31 stycznia 2017r. po mszy o godz. 11.00 do naszego kościoła w Jeleniu.

Wytworzono:2017-12-26 17:57przez:
Opublikowano:2017-12-22 00:00przez: