Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Halowe Mistrzostwa Jaworzna

Halowe Mistrzostwa Jaworzna

W dniach od 24 do 27 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły brali udział w Drużynowych Halowych Mistrzostwach Jaworzna w Lekkoatletyce organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach: bieg krótki, bieg średni, skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską w tył, sztafeta. Chłopcy i dziewczęta w  poszczególnych konkurencjach rywalizowali oddzielnie.

W pierwszym dniu zawodów uczniowie klasy II zdobyli trzy medale. Alan zajął I miejsce w skoku dal, Witek II miejsce w tej samej kategorii, a Zosia drugie miejsce w biegu średnim.

W kolejnym dniu, swoje predyspozycje sportowe sprawdzali uczniowie klasy trzeciej i czwartej. W tym dniu Zuzia zdobyła II miejsce w skoku w dal.

W trzecim dniu, pomimo wielkiego zaangażowania nie udało się uczniom klasy piątej i szóstej zdobyć miejsca na podium.

W ostatnim dniu zawodów Ola z klasy ósmej zajęła I miejsce w biegu krótkim.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Wytworzono:2023-05-03 11:57przez: