Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Kolejne rajdy z PTTK

Kolejne rajdy z PTTK

14 października tego roku przedstawiciele naszej grupy „Rajdowcy SP 21” - Kuba z klasy 6 oraz Mateusz z klasy 5 wraz z dorosłymi wyruszyli na rajd pieszy z PTTK oddz. Jaworzno. Maszerowali „ Szlakiem Pomników Przyrody” na trasie Ciasna - Pawełki - Kochanowice, gdzie pokonali w sumie 15 km trasy podziwiając piękny jesienny krajobraz.

Natomiast 14 listopada nasi piechurzy poczynając od klasy 3, a kończąc na klasie 6 wraz z rodzicami i p. Anetą wyruszyli podziwiać jesienny krajobraz z „góry”. Odwiedzili Górę Wielkanoc (wzgórze o wysokości 331,22 m n.p.m.), Górę Chrzanowską (wzgórze o wysokości 333 m n.p.m.) oraz Górę Przygoń (najwyższe wzniesienie w Jaworznie - niemal 355 m n.p.m.). Na koniec przeszli Doliną Żabnika. Kolejny rajd 9. 12. 2023 r., zapisy już trwają.

Ponadto miło nam poinformować, iż Pani Aneta Zwolińska otrzymała dyplom honorowy PTTK za pomoc i współdziałanie z Towarzystwem.

Wytworzono:2023-11-20 10:59przez:
Opublikowano:2023-11-20 11:03przez: Redaktor SP21