Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Warsztaty z doradcą zawodowym z PPP

Warsztaty z doradcą zawodowym z PPP

Kto nie zna Myszki Miki lub Kaczora Donalda? W dniu 4.04.24 doradca zawodowy z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej zrealizował zajęcia dla uczniów klasy IV pt. „Pomysły Walta Disneya”. Czwartoklasiści poznali strategię znanego reżysera i producenta filmowego, która rozdziela proces generowania pomysłów na trzy różne role: marzyciela, realisty i krytyka. Idea polega na tym, aby podczas rozwiązywania problemów lub tworzenia nowych projektów, podejść do nich z trzech różnych perspektyw. Uczniowie mieli okazję wykazać się kreatywnością i rysowali własne postacie, przydzielali sobie role w procesie tworzenia oraz obejrzeli krótki filmik na temat sukcesu Walta Disneya. Dziękujemy pani Magdalenie za ciekawe zajęcia.

Tekst: A. Gierek

Wytworzono:2024-04-04 12:48przez: