Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Wycieczka do Istebnej

Wycieczka do Istebnej

10 czerwca uczniowie klasy 3 pojechali na 2-dniową wycieczkę do Istebnej. Pierwszą atrakcją był Base Camp Istebna - Park Linowy, położony w samym środku lasu wywarł na wszystkich niesamowite wrażenie. W bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów, park zapewnił dzieciom niezapomniane przeżycia. Po skończonej zabawie grupa z opiekunami dotarła do Centrum Halniak. Po obiedzie były warsztaty robienia zwierząt z siana, a następnie ognisko z kiełbaskami. Wieczorem urządziliśmy jeszcze dyskotekę. W drugi dzień po śniadaniu wybraliśmy się na spacer, a następnie mieliśmy okazję uczestniczyć w kolejnych warsztatach - pieczenie pierników. Własnoręcznie zdobione słodkości smakowały doskonale. Po obiedzie i zabawach na terenie ośrodka musieliśmy już wracać do domu. Czas upłynął bardzo szybko, ale był spędzony aktywnie i w cudownym otoczeniu gór Beskidów.

Tekst: S. Pawlik

Wytworzono:2024-06-17 09:24przez: