Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Narciarskie Mistrzostwa Jaworzna Szkół w slalomie gigancie

Narciarskie Mistrzostwa Jaworzna Szkół w slalomie gigancie

W środę - 21 lutego w Istebnej na wyciągu „Złoty Groń” odbyły się zmagania narciarskie, organizowane przez PTTK Jaworzno na czele z Komisją Narciarską Koła PTTK nr 1, Wydziałem Edukacji Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie oraz Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Była to kolejna edycja Narciarskich Mistrzostw Jaworzna Szkół w slalomie gigancie pod patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. W zawodach brało udział ponad 200 uczestników z terenu Jaworzna. Zawodnicy zostali podzieleni na 10 kategorii wiekowych. Naszą szkołę dzielnie reprezentowało siedmiu zawodników. Rywalizacja była zawzięta. Niestety nie udało nam się wygrać tych zawodów. Pomimo tego była to dla na wspaniała zabawa oraz zdrowa rywalizacja. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach zdobędziemy puchar.

Wytworzono:2018-02-22 22:50przez:
Opublikowano:2018-02-21 00:00przez: