Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Klasa I w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Filia w Jeleniu.

Klasa I w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Filia w Jeleniu.

25.09.2017 r. klasa I odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną z filią w Jeleniu.
Po powitaniu klasy przez Panią bibliotekarkę Jadwigę Gierałt, odbyła się krótka lekcja na temat zasad obowiązujących w bibliotece. Dzieci poznały warunki wypożyczania książek, zasady zachowania się w bibliotece oraz zapoznały się z tematyką działu literatury dziecięcej.
Uczniowie wysłuchali opowiadania z książki „ Przygody Franklina”, a w drugiej części spotkania mogli swobodnie poruszać się między regałami i przeglądać wybrane książki .
Uczniowie byli bardzo zadowoleni z pierwszego spotkania w bibliotece i z niecierpliwością oczekują kolejnego, gdzie jak obiecała Pani Gierałt, będą mogli poznać autorkę książek dla dzieci i jej utwory.

Wytworzono:2017-09-27 00:26przez:
Opublikowano:2017-09-27 00:00przez: