Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień otwarty

Dzień otwarty

8 marca w SP21 odbył się dzień otwarty. Licznie przybyli rodzice wraz ze swoimi pociechami mieli okazję zwiedzić mury naszej placówki. Nauczyciele z pomocą młodzieży przygotowali kilka atrakcji. Nasi mili goście mogli obejrzeć pokazy chemiczne i fizyczne, wysłuchać bajek zaprezentowanych metodą teatrzyku kamishibai, pobudzić swą wyobraźnię w kąciku kreatywnym, a nawet poznać gry interaktywne. Specjalnie na tę okazję został zaprezentowany spektakl profilaktyczny pt. „Śpiąca Królewna w hipermarkecie życia”, w czasie którego dzieci mogły podziwiać grę aktorską swoich przyszłych kolegów. Dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że we wrześniu ponownie spotkamy się w naszych ławach szkolnych.

Wytworzono:2018-03-09 07:12przez:
Opublikowano:2018-03-09 00:00przez: