Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Publiczny pokaz projektu gimnazjalnego.

Publiczny pokaz projektu gimnazjalnego.

22 marca 2018r. odbył się ostatni publiczny pokaz projektu gimnazjalnego. Tak jak w poprzednich latach w projekcie uczestniczyli uczniowie klas II, którzy występowali wczoraj głównie dla swoich rodziców. Z uwagi na to, iż spektakl przygotowany została na uroczystość przekazania i poświęcenia sztandaru, zaprosiliśmy także absolwentów Gimnazjum nr 8 oraz mieszkańców dzielnicy. Ku naszej wielkiej radości przyszli prawie wszyscy rodzice, liczna grupa absolwentów, a nawet kandydaci do klasy 7, którym spektakl bardzo się podobał i chętnie sami uczestniczyliby w podobnym przedsięwzięciu. Gromkie brawa zgromadzonej publiczności oraz łzy wzruszenia rodziców są dla naszej młodzieży i ich opiekunów najlepszą nagrodą za wielki trud i pracę włożoną w przygotowania. Dziękujemy za przybycie, ciepłe słowa i zapraszamy na kolejne inicjatywy podejmowane przez naszą szkołę.

Wytworzono:2018-03-23 21:42przez:
Opublikowano:2018-03-23 00:00przez: