Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - W świątecznym nastroju

W świątecznym nastroju

W świątecznym nastroju 28 marca 2018 Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 21 zorganizował krótki apel świąteczny. Przypomniano społeczności uczniowskiej tradycje i obyczaje Wielkanocy. Były życzenia i słodki zajączek z jajeczkiem. Pani Edyta Kamińska rozdała też nagrody, jakie zdobyli uczniowie w szkolnym konkursie recytatorskim. I miejsce w grupie młodszej zajął Gabrieli Urbanik, a wyróżnienia Nadia Dziubek i Jeremi Szuper. W grupie młodzieży starszej I miejsce zajęła Rozalia Urbanik, a wyróżnienie przypadło Bartoszowi Plucie. Na koniec przypomniano wszystkim zasady bezpieczeństwa w czasie przerwy świątecznej, a Pani Urszula Cięciel złożyła życzenia nauczycielom, uczniom i ich rodzinom.

Wytworzono:2018-03-28 21:19przez:
Opublikowano:2018-03-28 00:00przez: