Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Jesienna biesiada u Kazimierza

Jesienna biesiada u Kazimierza

28 września 2017r. z  inicjatywy grona pedagogicznego naszej szkoły zorganizowaliśmy „Jesienną biesiadę u Kazimierza”. Nauczyciele wraz z pozostałymi pracownikami szkoły przygotowali pyszne pieczone ziemniaki, nad którymi dzielnie czuwali młodzi strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleniu. Dzieci i młodzież wspólnie z 17. Wodną Próbną Drużyną „Smuga Cienie” z jaworznickiego hufca ZHP, rozegrali grę miejską, która tematycznie związana była z patronem naszej szkoły – Kazimierzem Wielkim...

W czasie kiedy większość uczestników piekła kiełbaski nad ogniskiem i miło rozmawiała w swoim towarzystwie, grupka chętnych rodziców i nauczycieli, wybrała się na spacer z kijkami nordic walking w kierunku Elektrowni III. Wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni akurat na gotowe ziemniaki.
Na nasze zaproszenie jak zawsze  odpowiedzieli radni dzielnicy - Pani Renata Chmielewska i Pan Janusz Papuga oraz dość licznie rodzicie i uczniowie naszej szkoły. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy wszystkim za przybycie i za wszelką pomoc przy organizacji imprezy.
Pogoda cudowna, nastroje uczestników fantastyczne tak więc uważamy, że biesiada się udała i już myślimy o kolejnej imprezie integracyjnej.

Wytworzono:2017-09-29 17:23przez:
Opublikowano:2017-09-29 00:00przez: