Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - VII Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej „Jaworek 2018”

VII Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej „Jaworek 2018”

„W 80 dni dookoła świata”- pod takim hasłem, we wtorek 18.04, odbył się VII Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej „Jaworek 2018”. W konkursie wzięły udział uczennice kl. I, Martynka i Emilka, jako duet  „Czarodziejki”, prezentując piosenkę K. Stanek „Autostop”.

Dziewczynki zaśpiewały i zatańczyły specjalnie zaaranżowaną choreografię, w strojach oddających klimat prezentowanego utworu. Nasze urocze „Czarodziejki”, wyśpiewały i wytańczyły wyróżnienie, w kategorii zespół wokalny. Wysiłek i zaangażowanie, w połączeniu z radosnymi emocjami, w trakcie przygotowań sugerują, że dla Emilki i Martynki najważniejsza była chęć przedstawienia swoich zdolności artystyczno - wokalnych, poznanie kolegów i koleżanek z innych szkół, i dobra zabawa. Gratulacje dla „Czarodziejek”.

Wytworzono:2018-04-19 20:32przez:
Opublikowano:2018-04-19 00:00przez: