Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - "Piotruś Królik" - klasa I w kinie

"Piotruś Królik" - klasa I w kinie

W dniu wczorajszym (23.04 ) klasa pierwsza, wraz z opiekunami, wybrała się do Multikina w Jaworznie na film, oparty na klasycznej powieści Beatrix Potter pt. „Piotruś Królik”.
Główni bohaterowie, to ekipa zwierząt pragnących dostać się do ogródka złego gospodarza, aby przejąć nad nim kontrolę i zdobyć serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki.
Film miał do zaoferowania wiele atrakcji, śmiesznych dialogów i oczywiście mądre przesłanie, zrozumiałe przez najmłodszych odbiorców.
Film bardzo podobał się uczniom o czym świadczyły salwy śmiechu podczas projekcji i radosne wspomnienia scen w drodze powrotnej, a większość deklarowała chęć obejrzenia „Piotrusia Królika” jeszcze raz.

Wytworzono:2018-04-24 21:18przez:
Opublikowano:2018-04-24 00:00przez: