Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Na Szlakach Niepodległości Forty Twierdzy Kraków

Na Szlakach Niepodległości Forty Twierdzy Kraków

W minioną sobotę grupa naszych uczniów więzła udział w 51 Wiosennym Zlocie Turystów Pieszych – "Na Szlakach Niepodległości Forty Twierdzy Kraków". Trasa rajdu obejmowała: Fort Skała - Kopiec Piłsudskiego – Lasek Wolski – Mokry Dół – Zakamycze – Fort Olszanica (ok. 6 km). Na mecie oczywiście uczniowie wzięli udział w konkursach oraz zajęciach z profilaktyki, a na koniec rajdu wręczono nam  puchar dla szkoły za największą liczbę uczestników oraz pamiątkowy dyplom i znaczki rajdowe.

Brawo dla wytrwałych !

Wytworzono:2018-05-20 22:03przez: