Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - I Międzyszkolny Konkurs Recytacji i Pieśni Patriotycznej dla klas I-III

I Międzyszkolny Konkurs Recytacji i Pieśni Patriotycznej dla klas I-III

„JESTEŚMY NIEPODLEGLI”- pod takim hasłem 22.05 odbył się I Międzyszkolny Konkurs Recytacji i Pieśni Patriotycznej dla klas I-III, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Jaworznie. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice kl. I  w kategorii recytacja. Mimo małej tremy i dużej konkurencji Madzia, Lenka i Laura pięknie się zaprezentowały i decyzją jury, Lenka zdobyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!

Wytworzono:2018-05-22 18:32przez: