Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - "Majówka u Kazimierza" - relacja

"Majówka u Kazimierza" - relacja

W dniu dzisiejszym odbył się w naszej szkole piknik rodzinny „Majówka u Kazimierza”. Spotkanie rozpoczął krótki program artystyczny w wykonaniu naszych uczniów. Był pokaz aerobiku sportowego oraz piosenki i wiersze w związku ze zbliżającym się Dniem Matki.
Swoją obecnością, w krótkim występie artystycznym Teatru tańca Dyemotion, zaszczycił nas Pan Marian Folga wraz z podopiecznymi Lidią i Tatianą. Serdecznie dziękujemy.

Ponadto: ............................

Odbył się turniej udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Quiz: "Małe ukąszenie duże zagrożenie". Pomiar ciśnienia tętniczego organizowany przez panią Elżbietę, pielęgniarkę Zespołu Lecznictwa Otwartego w Jaworznie, który był również sponsorem nagród.
Dużym zainteresowaniem cieszył się także kącik kreatywny, gdzie można było stworzyć własną bransoletkę z koralików oraz kreatywne zabawy papierem.
Nasz plastycznie uzdolniony uczeń – Szymon, wykonywał zainteresowanym fantastyczne tatuaże.
Odważni mogli sfotografować się w śmiesznych przebraniach w „fotobudce”, złaknieni skosztować słodkich i owocowych przekąsek w „Wyspie przysmaków”, bardzo głodni upiec kiełbaskę lub inny przysmak na ognisku bądź grillu, nad którymi czuwała m.in. OSP z Jelenia.
Na sali gimnastycznej rozegrano turniej boccie, a na płycie boiska teleturniej „Rodzinne kocham cię Polsko”.
Mamy nadzieję, że uczestnicy naszej dzisiejszej zabawy miło spędzili piątkowe popołudnie.

Dyrektor SP21 składa serdecznie podziękowanie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację dzisiejszego pikniku.

Jedną z atrakcji były gry planszowe „terenowe” wykonane przez rodziców i dziadków naszych uczniów w ramach realizacji I etapu projektu „Dziecięcy Streetworkout i terenowe gry planszowe” na realizację którego otrzymaliśmy wsparcie finansowe z Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego im. J. K. Steczkowskiego w ramach programu „Moja mała Ojczyzna”.

Wytworzono:2018-05-26 09:31przez:
Opublikowano:2018-05-25 00:00przez: