Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Spotkanie z Panem Jackiem Gąsiorem - artystą plastykiem.

Spotkanie z Panem Jackiem Gąsiorem - artystą plastykiem.

W dniach  23 i 30 maja w naszej szkole odbyły się spotkania z artysta plastykiem panem Jackiem Gąsiorem, mieszkańcem naszej dzielnicy oraz pracownikiem Teatru Sztuk w Jaworznie.

Na początku Pan Jacek przedstawił swoją drogę jaka przebył zanim stal się zawodowym artystą plastykiem.

W dalszym wystąpieniu ukazał swoje dokonania artystyczne. Obecnie zajmuje się głownie renowacja zabytków, maluje i prowadzi zajęcia dla młodzieży uzdolnionej plastycznie.

Prelekcja wzbogacona była spora ilością fotografii dokumentującej jego działania.

Uczniowie stwierdzili, że było to bardzo ciekawe i interesujące spotkanie i nie wiedzieli, że taka osoba mieszka wśród nas. Mamy nadziej, że Pan Jacek przyjmie nasze następne zaproszenia. Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie.

Wytworzono:2018-05-26 09:56przez:
Opublikowano:2018-05-24 00:00przez: