Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Warsztaty ekologiczne kl. IV w Soblówce

Warsztaty ekologiczne kl. IV w Soblówce

W dniach 4.06. - 6.06.18 uczniowie kl. IV wraz z wychowawcą i pedagogiem szkolnym brali udział w trzydniowych warsztatach ekologicznych w Soblówce k. Żywca. Uczniowie uczestniczyli w licznych spacerach z przewodnikiem, poznając okoliczne ciekawostki przyrodnicze, geograficzne oraz historyczne. W warsztatowej formie poznawali florę i faunę Beskidu Żywieckiego, tutejszą kulturę ludową, wypasu owiec oraz tajniki przyrządzania serów. Pod opieką przewodnika zdobyli Przełęcz Przysłop. Szczęśliwi i pełni wrażeń wrócili do domu.

Wytworzono:2018-06-07 11:20przez:
Opublikowano:2018-06-07 00:00przez: