Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

W dniu 29.09.2017 roku obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. W naszej szkole uczciliśmy to święto kreatywnym czytaniem z teatrzykiem „kamishibai”. W hali gimnastycznej uczennice klasy IV przeczytały swoim starszym kolegom i koleżankom „Małego księcia”, natomiast najmłodsi wysłuchali bajki „101 dalmatyńczyków” w wykonaniu uczennicy z klasy III gimnazjum. Akcja „Starsi czytają młodszym, a młodsi starszym ” bardzo się podobała. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały wszystkichczytanych tekstów , a naszych czytających nagrodziły gromkimi brawami.

Wytworzono:2017-10-02 22:18przez:
Opublikowano:2017-10-02 00:00przez: