Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Chłopca

Dzień Chłopca

W czasie dzisiejszego apelu został rozstrzygnięty konkurs na Najmilszego Chłopca w szkole. Dziewczęta z każdej klasy nominowały do tego tytułu jednego kandydata spośród swoich kolegów. Wczoraj odbyło się głosowanie, w czasie którego panie najwięcej głosów oddały na Marcina z kl. IIIb. Zwycięzca otrzymał zabawny krawat oraz dyplom. Ogłoszono również zwyciężczynię "kropkowego" konkursu – Zuzia otrzymała „Bon na niepytanie”. Na zakończenie przewodnicząca SU zachęcała uczniów do wzięcia udziału w konkursach organizowanych w naszej szkole.

Wytworzono:2018-10-02 19:52przez:
Opublikowano:2018-10-02 00:00przez: