Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Edukacji Narodowej 2018 - Spotkanie pokoleń

Dzień Edukacji Narodowej 2018 - Spotkanie pokoleń

Dziś kolejny pełen wrażeń dzień w życiu naszej szkoły. Na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej gościliśmy emerytowanych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Dzisiejsze spotkanie pod hasłem „Spotkanie pokoleń” dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń. Wspomnieniom nie było końca. Bardzo się cieszymy, że nasi „emeryci” tak licznie odpowiedzieli na nasze zaproszenie.

Podczas dzisiejszego spotkania uczniowie klasy IV i VII poddani zostali egzaminowi, który zdali śpiewająco, tańcząco oraz rysująco i zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jaworznie.

Samorząd Uczniowski wspólnie z klasą VIII przygotował ciekawą „radę pedagogiczną”, pokaz „mody nauczycielskiej” oraz złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły ciepłe życzenia i wykonane własnoręcznie breloczki do kluczy z imieniem, a nasi goście otrzymali piękne łabędzie wykonane przez dzieci na zajęciach kreatywnych.

Wytworzono:2018-10-12 18:29przez:
Opublikowano:2018-10-12 00:00przez: