Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Światowy Dzień Origami

Światowy Dzień Origami

Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Origami. Po wejściu do szkoły uczniowie czy rodzice mogli zobaczyć wiele przedmiotów wykonanych tą techniką. Z kawałka papieru można naprawdę wyczarować fantastyczny świat zwierząt i innych postaci czy przedmiotów. Ta sztuka pomaga również w nauce matematyki i geometrii. Ćwiczy precyzję, sprawność manualną, koncentrację uwagi oraz wykonywanie zadań według ściśle określonej kolejności. Dzieci z koła kreatywnego p. K. Michalskiej spróbowały swoich sił w pracach wykonanych techniką origami. Na początku sprawiało im to wiele problemów, ale satysfakcja z wykonanej pracy była ogromna. Również ksiądz Mariusz na religii wyczarował z uczniami fantastyczne arcydzieła. Gorąco zachęcamy wszystkich do twórczej pracy z kartką papieru! ;-)

Wytworzono:2018-10-24 22:53przez:
Opublikowano:2018-10-24 00:00przez: