Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Święto Wszystkich Świętych

Święto Wszystkich Świętych

W przeddzień święta Wszystkich Świętych uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej nr 21 z wychowawcą E. Kamińską odwiedzili cmentarz w Jeleniu. Zapalili znicze na grobie Nieznanego Żołnierza i grobach nauczycieli, którzy kiedyś uczyli w naszej szkole. Chcemy w ten sposób uczyć wychowanków patriotyzmu i szacunku dla wszystkich walczących o wolność kraju. Pragniemy kształtować przywiązanie do tradycji i poczucie przynależności do swojej małej ojczyzny. Pamięć o przodkach i szacunek dla historii to niezwykle ważna część działań wychowawczych naszej placówki.

Wytworzono:2018-10-31 21:02przez:
Opublikowano:2018-10-31 00:00przez: